Lifting bez skalpela i igły
Podniesienie powieki
Poprawa owalu twarzy
Likwidacja fałd marionetki
Likwidacja podwójnego
podbródka
Ujędrnienie ust

Cena kursu: 49,00 zł

Yoga Twarzy to efektywne ćwiczenia mięśni twarzy, tak ważnych dla kobiet po 35 roku życia, które chcą zachować młodość na dłużej. I dla kobiet już po 40tce, 50tce, 60tce, które chcą przywrócić młodszy wygląd swojej twarzy.

Nazywam się Krystyna Mendonca, jestem kosmetologiem i dietetykiem. Przez ostatnie kilka lat z powodzeniem stosuję ćwiczenia twarzy aby w bezinwazyjny sposób utrzymać młody wygląd zarówno swój jak i moich klientów.

Yogę Twarzy stosuję aby osiągnąć rezultat odmłodzenia….

Bez bolesnych, nieprzyjemnych i drogich zabiegów dermatologicznych

Bez ryzyka podrażnień, alergii czy innego pogorszenia stanu skóry

– Poświęcając naprawdę minimalną ilość czasu na wykonanie ćwiczeń, bo około 10 minut

Bez dodatkowych, skomplikowanych czy trudnych do zdobycia gadżetów

Efekt uzyskuję w bardzo łatwy, szybki o co najważniejsze bezpieczny sposób.

Czy wiesz, że nad ćwiczeniami twarzy już zostały przeprowadzone badania?

W jednym z nich zebrano 9 raportów opublikowanych w różnych źródłach na temat między innymi ćwiczeń twarzy, gdzie odnotowano wyjątkową skuteczność tej metody w odmładzaniu.

W innym szerszym badaniu testowano efektywność Yogi Twarzy na ochotniczkach przez 20 tygodni. Również w tym przypadku odnotowano znaczne odmłodzenie rysów twarzy.

Teraz wreszcie mamy naukowy dowód, że Yoga Twarzy działa!

Murad Alam, MD, MSCI, MBA; Anne J. Walter, MD, MBA; Amelia Geisler, BS; Wanjarus Roongpisuthipong, MD; Gary Sikorski; Rebecca Tung, MD; Emily Poon, PhD. Association of Facial Exercise With the Appearance of Aging. JAMA Dermatol. 2018

Van Borsel J, De Vos MC, Bastiaansen K, Welvaert J, Lambert J. The effectiveness of facial exercises for facial rejuvenation: a systematic review. Aesthet Surg J. 2014

Zobacz co mówią o ćwiczeniach:

 • „Wczoraj zauważyłam, że po 2 tygodniach ćwiczeń uwydatniły mi się kości policzkowe, podniosła się powieka, szyja stała się bardziej jędrna i mam wrażenie, że usta też się podniosły, choć wydawało mi się , że ten problem mnie nie dotyczy (a jednak!)

  Te ćwiczenia są super, bo nie trzeba bardzo długo czekać na efekty 🙂

  Dziękuję, to działa! :D”

  Anna Miodyńska
 • „Jestem osobą dość młodą, ale zaczęłam zauważać wpływ grawitacji choćby na moje powieki. A oczy są atutem mojej twarzy, więc dobrze żeby były widoczne jak najdłużej. Krysia pokazała na kursie parę ćwiczeń, które pozwolą zniwelować opadanie powiek i uwydatnić oko. I to tylko ćwiczeniami, nie żaden botox, sztuczności, czy operacje.

  Polecam kurs Yoga twarzy mimo, ze ćwiczenia przyprawiły mnie o ból mięśni,  ale to chyba dobrze, bo znaczy ze działają.”

  Ania McLaughlin
 • „Specjalnie czekałam z ta opinią, żeby minęło kilka dni i mogłabym wystawić rzetelną opinię. Uczestniczyłam z prawdziwą przyjemnością w drugiej edycji Kursu Yoga Twarzy. Pani Krystyna tłumaczy wszystko bardzo przystępnie, upewnia się że wszyscy wszystko rozumieją. Zawsze służy pomocą i wsparciem. Jest niesamowita!

  Po kilku dniach ćwiczeń. Zakwasów nie mam, co prawda, ale czuję że mięśnie pracują. Mam wrażenie, że widzę poprawę w kształcie oka! Szok, nie wyobrażałam sobie, że to tak szybko nastąpi. Poprawa jest mała na razie, ale zgodnie z zaleceniami Pani Krystyny ćwiczę oczy dwa razy dziennie. Oświadczam wszystkim i sobie, z ćwiczeniami się już nie rozstanę! Polecam wszystkim, którzy chcą o siebie zadbać.”

  Magdalena Minta
 • „Na wyniki pewnie przyjdzie mi poczekać, bo dopiero zaczęłam moją przygodę z jogą twarzy, ale jestem już zadowolona z tego, że robię coś dobrego dla siebie. Pani Krystyna jest bardzo pomocną osobą, wykład jest poprowadzony bardzo rzetelnie i starannie. Jeśli cokolwiek jest niezrozumiałe, ona jest do dyspozycji, nie tylko podczas wykładu, ale i długo po[…]. Dziękuję bardzo!”

  Kasia Cichocka
 • „Pani Krystyno, bardzo dziękuje za możliwość udziału w kursie Yoga Twarzy oraz w wykładach. Od kursu minął tydzień i muszę przyznać że widzę rezultaty!  Jestem bardzo zadowolona ćwiczę systematycznie. Bardzo polecam wszystkim. Pani Krystyna w bardzo profesjonalny sposób tłumaczy. Dotyczy to również wykładów z których dowiedziałam się bardzo dużo na temat pielęgnacji skóry. Bardzo gorąco polecam wszystkim – to naprawdę działa! Serdecznie pozdrawiam”

  Anna

Na kursie nauczysz się w przystępny i zrozumiały sposób

Jak bez większego wysiłku możesz pracować nad tym aby Twoja skóra z dnia nadzień stawała się bardziej jędrna, piękniejsza i młodsza. Raz opanowane umiejętności możesz stosować już zawsze, praktycznie „od zaraz”.

Jak, gdzie i kiedy

Kurs jest w formie nagrania on-line. A więc dodatkowo oszczędzasz na czasie, bo nie musisz nigdzie dojeżdżać. Zawiera 12 ćwiczeń na każdą partię twarzy. Od oczu po szyję. Każde ćwiczenie jest osobnym nagraniem, dzięki temu łatwo się w nich odnaleźć

Po zakupieniu i opłaceniu kursu w mailu informującym o zrealizowaniu zamówienia dostaniesz link „Yoga Twarzy do pobrania”, po kliknięciu w niego otrzymasz plik w PDF, w którym znajdziesz link i hasło do strony z kursem. Zachowaj ten plik lub zapisz sobie stronę z samym kursem w ulubionych i koniecznie zapisz hasło.

Uwaga: dostęp do kursu dostaniesz drogą mailową, dlatego przy wyborze płatności prosimy wybierać Płatności24 lub przelewem. Wybranie opcji Płatności24 gwarantuje, że Yogę Twarzy dostaniesz od razu.

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

platnosci1

BEZPIECZNA DOSTAWA

ups

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

platnosci_inutri

BEZPIECZNA DOSTAWA

ups

ZNAJDŹ NAS NA

Copyright © 2018 Inutri